drevnikdesign.cz

První workshop je za námi a protože byl více než skvělý a nám se to workshopování moc zalíbilo, máme pro Vás další! Tentokrát na téma tvorby Dřevěných šperků s pryskyřicí!

Sejdeme se v našich oblíbených, prověřených prostorách U jednoho stolu v Praze na Smíchovské náplavce. A to již 10. září 2020 od 17 hodin (nejdéle do 22 hodin) a cena workshopu je 1800 Kč.

Bude čekat welcome drink, zkušený člověk, který Vám předá know-how a naučí vše potřebné. Provedeme Vás celým kurzem, dodáme veškerý potřebný materiál pro výrobu přírodních šperků -připravené surové kousky i brusivo a vše potřebné. Naučíme Vás pracovat s pryskyřicí a budete si moc dle vlastní fantazie vybrousit vlastní šperk ze dřeva a pryskyřice. Navrhnout vlastní tvar, design i účel. Můžete si vyrobit vlastní náušnice, náhrdelník, prstýnek či amulet.

Odnesete si dva vlastnoručně vyrobené šperky. Přírodní (s pryskyřicí) náhrdelník a náušnice či amulet nebo prstýnek (možnost výroby i dalších šperků za symbolických 100 Kč/ks). Objevíte krásy práce s pryskyřicí a naučíme Vás, jak správně šperky brousit a leštit a jak je přivést k dokonalosti. K dispozici bude i několik květinových šperků na zkoušku.

Po celou dobu bude k dispozici bar s nápoji a dobrým vínem i příjemná atmosféra. Odnesete si také 10% slevu na nákup v našem e-shopu www.drevnikdesign.cz a budete mít možnost prohlédnout si naši tvorbu a zakoupit šperky za výhodné ceny. 

Pro přihlášení stačí napsat na info@drevnikdesign.cz, nebo nám napsat zprávu na Instagramu nebo Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Váš Dřevník