Jaro se blíží a s ním taky čerstvě voňavé kvítí! Abychom novým barvám, květům a vůním mohli dát prostor, připravili jsme jeden velký VÝPRODEJ, ve kterém najdete nejen naše rozkvetlé šperky, ale i dekorace a doplňky a to se slevou až 40%!

Každý rok nám přináší nové možnosti, nové začátky. Jaro je symbolem nového života, rozkvětu, plné síly a tak i my podstupujeme očistu nejen osobní, ale také Dřevníkáckou! Nasušené květy, které jsme nestihli přes zimu spotřebovat, zase obměníme za nové, nasbíráme nové druhy, objevíme jiné rostliny i kraje a s ním tak přineseme čerstvý vítr i na náš e-shop s mnoha novými kousky.

U N I K Á T – Naše tvorba je jedinečná, unikátní, stejně jako všechno v přírodě. A tak i každý šperk je originál a každý vypadá trochu jinak. Jindy svou unikátnost určuje třeba květina, rostlina nebo dřevo přes kořeny vezené, tím je pro nás výjimečné a máme ho jen omezené množství. Takže pokud Ti nějaký šperk padne do oka, dlouze neváhej.

A tak potěš sebe, nebo obdaruj kamarádku nebo maminku. Takové rozkvetlý šperk totiž zaručeně potěší a na jaře obzvlášť. Nyní navíc za skvělé výprodejové ceny!

Krásné rozkvetlé jaro všem.

S láskou a pokorou

Dřevník